.

.

New
Lavamatic WS-10521 Електронски Surge Protector за Машина за Перење – Пред Врвот Оптоварување Подлошки

Lavamatic WS-10521 Електронски Surge Protector за Машина за Перење – Пред Врвот Оптоварување Подлошки

DEN 573.36

Стока
Достапно.

✅ НАЈДОБРИ ЗАШТИТА : Штити од висок и низок напон, brownout, скок, инстант пренапони, електричната енергија, напон флуктуација и оптоварување пролевање.Висок напон Shutoff (135 VAC), низок напон Shutoff (90 VAC). ✅ УПОТРЕБА : се Препорачува за напред и на врвот оптоварување машини за перење. ✅ ОДЛОЖУВАЊЕ ПЕРИОД : одложување период индикаторот се пали кога LAVAMATIC е првиот вклучени во штекер или по прекинување моќ.Таа започнува на 3 МИНУТИ време на одложување за да овозможи стабилизација на системот.Ве МОЛИМЕ ПОЧЕКАЈТЕ 3 МИНУТИ, првиот пат кога ќе го користите овој единица за вашата машина за перење да почне да работи. ✅СВЕТЛИНА ИНДИКАТОРИ : Светлосни индикатори за Нормален, Висок, Низок напон и Време на чекање.Електронски surge protector, специјално дизајнирани за да се заштити машини за перење од молња штрајкови и други моќ преоптоварување ситуации.Тоа автоматски ќе се намали моќта да го заштитите вашиот уред кога напон пренапони е откриен.Одложување период индикаторот се пали кога LAVAMATIC е првиот вклучени во штекер или по прекинување моќ.Таа започнува на 3 МИНУТИ време на одложување за да овозможи стабилизација на системот.Ве МОЛИМЕ да ПОЧЕКА 3 минути пред да се приклучиш во вашиот уред прв пат кога ќе користите оваа единица.

Детали

Свеж

Избор на клиенти