.

.

New
Случај За DJI OSMO Мобилни 5 JSVER за Носење за DJI НП 5, Тешко Школка Патување Potective Stoarge Случај за DJI OM5 Gimbal Стабилизатор и Додатоци (Црна)

Случај За DJI OSMO Мобилни 5 JSVER за Носење за DJI НП 5, Тешко Школка Патување Potective Stoarge Случај за

DEN 383.76

Стока
Достапно.

Создаден специјално за DJI Osmo Мобилни 5 (уредот НЕ е вклучен).Димензии : 9.25*5.9 *2.56 во / 235*150*65mm.Тешко надворешната школка, направени од врвен квалитет ЕВА, обезбедува целосна заштита од гребнатини, влијанија, шокови, сончева светлина и прашина.Пред-намалување на соочи внатре snuggly држи вашиот Osmo Мобилни 5 и професионални додатоци, вклучувајќи зафат tripod цврсто во место.Доаѓа со еластична бендови кои ја одржувате камерата, контрола tripod и магнетни телефон менгеме од кои спаѓаат надвор.Двојно патент дизајн овозможува лесен пристап до вашиот Мобилен 5 и додатоци.Mesh патент торбичка изграден во случај уредно има разни додатоци, со патент puller да бидат меки за да се спречи парчиња и гребнатини.Карактеристики рака на рака за полесно носење.Спецификации : Боја : Black Dimensions : 9.25*5.9*2.56 во / 235*150*65mm Weight : 7.76 мл/220g Materials : ЕВА & Nylon Model : JSVER-OP0511-Б.К Карактеристики : Специјално дизајнирани за DJI Osmo Мобилни 5 The тешко надворешната школка и поместена внатрешни работи се заштити вашата рака одржа камера и додатоци против вдлабнатини, испакнатини и гребнатини.Splashproof & shockproof, одлична за дома или traveling Accommodates сите основни камерата работи вклучувајќи DJI Osmo Мобилни 5, power кабел, контрола tripod, магнетни телефон стегачот и more Helps да се задржи вашата рачни камера безбедни и чисти, а не во use Compact & лесни, нуди голема заштита Пакетот Вклучува : 1 x JSVER Osmo Мобилни 5 Сметководствена Case1 x Carabiner1 x Активиран Јаглерод Desiccant Пакет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти