.

.

New
DEWENWILS 6-Штекер Surge Protector, 12FT Моќ Лента со Рамен Приклучокот, 500J Пренапонска Заштита, 15A Коло Прекинато, 1-Широк Распоредени Штекер за зголемување на Приклучокот, Ѕид Mount

DEWENWILS 6-Штекер Surge Protector, 12FT Моќ Лента со Рамен Приклучокот, 500J Пренапонска Заштита, 15A Коло

DEN 287.76

Стока
Достапно.

【6-Штекер Моќ Лента】6 основи AC места вклучува 1-широко распоредени места за bulkier приклучок; 120 V/15 A/1800 W моќ оценка за i Phone, i Pad, лаптоп, дигитални камери, и многу повеќе електрични уреди. 【Безбедно 15 A коло прекинато го штити вашиот дом/канцеларија апарати од краток спој и overloads. 【12 FT Долго Продолжување Кабелот】12 нога тешки електрична енергија мозок, добро должина за да се добие речиси насекаде во вашиот дом;SJT 14/3 C мерач трајни кабелот за напојување е здрав и отпорни на абење; идеален за дома или домашна употреба (office use. 【Низок Профил, Рамни Plug】Десен агол рамен приклучок овозможува мебел да се насочи против ѕид; Со својата компактна тоа исто така може да се монтира на workbench или под маса.Карактеристики. -12 Ft екстра Долг Кабелот : Тоа го прави да се допрат долго растојание околу спалната соба или home office. -Десен Агол рамен приклучок : Тоа е исто така простор saver зад тесни простори како мебел и се кријат на низок профил начин. -Тенок Дизајн : Тоа е многу удобен за вашата електроника на масата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти