.

.

New
Erus TOPMAX Дрвени Миленичиња Куќа Зајакот Bunny Дрво Hutch Куќа Куче Куќата кокошарниците Пилешко Кафези Зајакот Кафез,Обурн

Erus TOPMAX Дрвени Миленичиња Куќа Зајакот Bunny Дрво Hutch Куќа Куче Куќата кокошарниците Пилешко Кафези Зајакот

DEN 1241.76

Стока
Достапно.

Вкупната големина:48.4"L X 24.8"D X 35.8"H(вклучува покривот дел).Објектот тежина:38 килограми.Тешки жица и деликатна кодот чувајте домашно милениче безбедно внатрешноста.Издржливи ела дрво со водоотпорен боја на површината.Лесно да се соберат со вклучени настава и хардвер.Куршум Поени : Вкупната големина:48.4"L X 24.8"D X 35.8"H(вклучува покривот дел) Точка тежина:38 килограми Тешки жица и деликатна кодот чувајте домашно милениче безбедно внатрешноста Трајни ела дрво со водоотпорен боја на површината, Лесно да се соберат со вклучени настава и хардвер.

Детали

Свеж

Избор на клиенти