.

.

New
ZRM&E 20pcs 3X Мобилен 32650 Батеријата Носителот Заградата Мобилен Безбедност Shockproof ABS Пластика Загради 32.5 mm Дупка Кол за 32650 Литиум Батерии, Црна

ZRM&E 20pcs 3X Мобилен 32650 Батеријата Носителот Заградата Мобилен Безбедност Shockproof ABS Пластика Загради

DEN 208.56

Стока
Достапно.

Тип 32650 е неопходна поддршка за high-end батеријата комбинации.Таа може да издржи високи капки, висока јачина на поддршка, лесно топлина дисипација, погодно комбинација, фиксна спецификации и слободни комбинација.На линискиот попуштат отпорни на работ е силна и можат да бидат прилагодени за различни големини.Дупка Проред : 34.5 mm; Дупка Кол : 32.4 mm.Серија на Владата : 1x3; Ќелија Spacer; Погоден за : 32650 литиум батерија.Материјал : ABS пластика; Пакет се вклучени : 20 x батеријата носителот загради.Име на производ : 32650 батеријата носителот загради 1 X3 Материјал : ABS Дупка Проред : 34.5 mm Дупка Кол : 32.4 mm Боја : црна Количина : 20pcs Функција : 32650 висок квалитет на литиум батерија носителот 1 X3 заеднички универзална splicable батеријата носителот, кој се одвојува.Таа е отпорна на есен и експлозија и има добра стабилност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти