.

.

New
Naisde 2 парчиња Бебе Три-Оддел Ротирачки Млеко во Прав Кутија Кутија за Складирање[OPP Вреќа]-Розова+Сина Бебе Млеко во Прав Кутија Три Мрежа за Складирање Кутија Млада?

Naisde 2 парчиња Бебе Три-Оддел Ротирачки Млеко во Прав Кутија Кутија за Складирање[OPP Вреќа]-Розова+Сина Бебе

DEN 119.76

Стока
Достапно.

Лесно sterilizable и машина за миење садови-безбедно, овој прав млеко сад е лесен и хигиенски начин за чување на формула помеѓу канали.Бебето млеко во прав кутија може да се користи за чување на пред-мери прав формула или служат страна храна или ужина.На истури-слободен опфаќа се лесно да се отвори на млеко во прав кутија да се пополни и reclose, што ги прави идеални за брзо хранење дома или во движење.Млекото во прав фармацевт може да се спречи млеко во прав истекување или останатите млеко во прав валкани торба.Кога подготовка млеко во прав, млеко во прав ќе не истури надвор од шише.На одделни прегради млеко во прав кутија се осигура дека бебето е добивање на точниот износ на формула со секоја храна.Опис : Ова млеко во прав кутија е специјално дизајниран за бебето, тоа е добар помошник за мајката да оди надвор.Капакот е дизајниран за да ги ротира 360 степени, така што на храна во посакуваната кутија може да се ротира до позиција на кутијата.Кога капакот е отворена, храната може да се излее лесно.Карактеристики : Бебе Млеко во Прав Кутија -Боја : Розова И Сина -Материјал : Пластика-Големина : 10 x 9 x 10 cm / 3.94 x 3.54 x 3.94 инчен-добар помошник за мајката да се оди out Package Including2 * Бебе Млеко во Прав Box Thank вас за вашиот покровителство и поддршка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти