.

.

New
Храна за Складирање Контејнерите со Капаци Херметички, BPA Free, Lunchbox – Обновливи и Практични – Транспарентно Снек Контејнерите со Капаци (20 пак x 35 мл | ЗЕЛЕНА)

Храна за Складирање Контејнерите со Капаци Херметички, BPA Free, Lunchbox – Обновливи и Практични – Транспарентно

DEN 719.76

Стока
Достапно.

????ПРАКТИЧНИ - Со нашата храна садовите за складирање, што не треба да се грижи!Тие се машина за миење садови, ладилник, микробранова печка-безбедно и дамка-отпорни, што значи дека вашата храна контејнер за складирање сет ќе трае долго и заштеда на пари.Уживајте во вкусна и добро подготвени оброци било каде и да сте!Сад димензии : 7.5 x 5.1 x 3.3 инчен (Dxšxv). ????БЕЗБЕДНО - Ние дизајниравме врвен квалитет на храна за складирање контејнерите со капаци кои се осигура херметички запечатување и сите се направени на BPA-free пластика, која е без мирис и храна-одделение за да се осигура безбедна храна за складирање.Тие се не-токсични, отпорни, издржливи и подготвени да го издржат секојдневно носат и солза.На контејнери биле тестирани за да се обезбеди супериорен квалитет!. ????РАЗНОВРСНА - Контејнери се совршена големина, совршено пластовидно и гнездење & храна е лесно да се идентификува благодарение на својата транспарентен дизајн - само право за широк спектар на храна, како што се главни предмети, салати или освежителен овошен оброк, лигите, veggie супи, да оди ручеци, грицки, овошје, зеленчук, течна храна, знаеш точно што сте грабање кога ќе се постигне во фрижидер. ????Да ЗАЧУВАТЕ ПРОСТОР И да ОБЕЗБЕДИ ЗАТВОРАЊЕ - Редење вашата храна првично уредно далеку во вашиот кабинет и бидејќи сите тие се со иста големина, ќе добиете голем дел контрола.Совршен за здрава исхрана, оброк prepping, weight watchers, жени, мажи, деца, спортисти, фитнес, и повеќе.Контејнерите се обезбеди заштита за вашата храна, додека одржување на тоа свежи и вкусни.Чувајте вашиот храна за подоцна или да се подготвува ручек пред време!. ????SHATTERPROOF - Издржат 165lbs на притисок, бидејќи тие се направени да траат и обновливи онолку пати колку што ви треба.Нашите цврсти контејнери издржат од -11 F – 257 F (-24 C – 125 C) затоа ќе биде не топење на пластика во вашите супа, warping од микробранова, или пукнатина во замрзнувач.Пакет за вашата оброк за патувања или излети во Oursson храна садовите за складирање!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти