.

.

New
Природни Навики Масла се Заштити од Суштинско значење Нафта Мешавина - Направени од Различни Органски Масла - Поддржува Имунитет и Детоксикација - Ароматерапијата

Природни Навики Масла се Заштити од Суштинско значење Нафта Мешавина - Направени од Различни Органски Масла

DEN 358.80

Стока
Достапно.

IMMUNIZING ЕТЕРИЧНО МАСЛО - ДДВ $56.)НАЈДОБРИ КОРИСТИ : Home Office SPAIngredients : Карамфил Bud Oil Lime Oil Eucalyptus Oil Tea Дрво Oil Suggested за Употреба : Како превентивна мерка за време на настинка/грип сезона или секогаш кога ќе се чувствувате под времето.Тоа исто така ви помага да ги искористи од ден на подигање на вашето расположение и го подобрува позитивност со своите смирувачки, uplifting мирис кој ви помага кога времињата се тешки.Есенцијални Масла за Зголемување на Имунитетот - ДДВ $56.00 - Ако сте уморни од земање на таблети, со запалени свеќи и мудрец стапови да се ослободи од болест што се прогонувачки вас, тогаш нашата органски есенцијални нафта мешавина е совршен избор!Нашите целосно чисти и природни етерични масла combats и со вашето тело состојба и да се направи околината мирис фантастично, создавање добредојде на пошироката околина.Нашиот имунолошки масло има неверојатен мирис што го исполнува вашата соба со позитивна арома и uplifts вашето расположение!Користете го нашиот релаксација етерично масло секогаш кога се чувствувате под времето да се врати во својата нормална себе!Нашите етерично масло може да се користи во сите места како масажа центри, лекарите канцеларии, козметички салони, болници, спа и chiropractic канцеларии за да се добие себе си назад на track KEY КАРАКТЕРИСТИКИ : Големина : 1 x 15 ml ролери шишиња (0.00 Борбата против честа болест со нашиот терапевтски етерично масло кое ви помага да енергично да продолжи со својата секојдневни активности!Нашите етерично масло смеса е направена од совршен спој на карамфил bud масло, лимонов масло, еукалиптус, масло и масло од чајно дрво за поддршка на вашиот имунолошки систем кога ви треба најмногу.Продавница самоуверено со NH МАСЛА, ние ви нудиме најдобра цена, договори, секојдневно се занимава, дел од денот, попуст, продажба, и се занимава на нашиот Заштита - Етерични Масла се Вклопуваат!.ПОГОДЕН ЕТЕРИЧНИ МАСЛА ЗА АРОМАТЕРАПИЈАТА - Креирање на непосредна мирис во вашиот воздушен простор со нашите етерични масла за detox!На етерични масла работи добро со дифузор да обезбеди голем број терапевтски и ароматични бенефиции, едноставно правење на вашиот простор мирис, па во домот.Насоки : Додадете неколку капки за да Diffuser за дома и за статистика ароматерапијата ја користите или топла бања за подобрување на релаксација.Додадете и неколку капки масло во вашата бања да им даде на вашиот ум и тело се обновува и пријатно се чувствуваат во текот на денот!Нашиот мирис етерично масло стимулира вашите сетила ефективно и ќе се борат против работите што ќе ви наштети!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти