.

.

New
JUSTJUNMIN Зацементира Карбид TPKR2204 НН LT30 Сечилото Алатка CNC Машина Алатка за Надворешни Вртење Алатка за Претворање на Алатка TPKR2204 Делови Метал Вртење на Власт Струг Де?

JUSTJUNMIN Зацементира Карбид TPKR2204 НН LT30 Сечилото Алатка CNC Машина Алатка за Надворешни Вртење Алатка

DEN 780.96

Стока
Достапно.

Користење на високо-квалитетни тешко легура машина главата, таписерии изработка, со голема сила, добра цврстина, постабилна и издржливи во употреба.Обложување : Хемиско Таложење.Цврстина : 95. Материјал : тешко легура.Модел : TPKR2204 НН LT30. Користење на високо-квалитетни тешко легура машина главата, таписерии изработка, со голема сила, добра цврстина, постабилна и издржливи во use Model : TPKR2204 НН LT30 Usage : Надворешни вртење алатка.

Детали

Свеж

Избор на клиенти