.

.

New
1pc Патување Заштитни Случај Преносни Лесни Батеријата Носи Торба Хард Диск Торбичка Кабел Организатор USB Кабел Торба

1pc Патување Заштитни Случај Преносни Лесни Батеријата Носи Торба Хард Диск Торбичка Кабел Организатор USB Кабел

DEN 741.60

Стока
Достапно.

Врвка за околу рака : Вклучува монтажни wristband за лесно носење за вашата удобност.Можете да го носат насекаде.Компактна големина и лесен за употреба.Shockproof мека обвивка : Shockproof мека обвивка внатрешни работи, antistatic, апсорпција, заштита од мали испакнатини, итн.Одлична дизајн : Еластична ремени се обезбеди вашите, од една страна, додека пребивање на другата половина на случајот е совршен за чување на полнење кабли итн.Практична алатка : Користете го овој стилски тешко за носење да го заштитите вашиот пренослив батерија полнач кога се во движење.Издржлив материјал на случај : Ова носи торба е изработен од полиестер материјал, обезбедува одлична заштита и highg квалитет.Спецификација : Боја : Сива.Материјал : Полиестер.Пакет се вклучени : 1 Pc*Торба.Тежина : 128g.Големина : 20*12cm.Answer : ___________________________ Note : 1.1 инчен=2.54 см/1cm=10мм=0.39 инч.2.Ве молиме овозможи некои грешки поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на производот.

Детали

Color:
Gray.
Material:
Polyester.
Package included:
1Pc*Bag.
Weight:
128g.
Size:
20*12cm.
1.1 inch=2.54cm/1cm=10mm=0.39inch. :
2.Please allow some errors due to manual measurement, pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the product. :
Свеж

Избор на клиенти