.

.

New
BCZAMD 3D Печатач Замена на Делови FPC 20 Pin Лента Кабел Не Виткајте Компатибилен со Artiler Sidewinder X V. 1-V. 3 Контролер Одбор-2 парчиња

BCZAMD 3D Печатач Замена на Делови FPC 20 Pin Лента Кабел Не Виткајте Компатибилен со Artiler Sidewinder X V.

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Замена на кабел Компатибилен со V. 1-V. 3 Sidewinder X1. Материјал : FPC, Флексибилни, Стабилна и издржлива.Лента За Приклучок : 20 Pin.Ако ви треба Sidewinder замена рака или грејач caridge, hotend комплет, ве молиме добредојдовте на нашиот магазин.Пакетот вклучува : 2 парчиња 20 Pin Лента Кабел.

Детали

Свеж

Избор на клиенти