.

.

New
Trajan Научни 073351 Silted Метал Иницијална Инсталација за Полнење за Shimadzu Инструмент, 10 Ferrules, 2 Ореви, 0.32 mm ID Колони

Trajan Научни 073351 Silted Метал Иницијална Инсталација за Полнење за Shimadzu Инструмент, 10 Ferrules, 2 Ореви,

DEN 2052.00

Стока
Достапно.

За Shimadzu Инструмент. 10 Ferrules, 2 Ореви. 0.32 mm ID колони.Земја на потекло : Австралија.Вашиот хроматографија анализа не завршите со изборот на GC колона.Комбинацијата на компоненти се избрани за вашата инструмент, исто така, направи значаен придонес кон успешна separations.Изберете SGE технологија за подобрување на вашиот хроматографија.

Детали

Свеж

Избор на клиенти