.

.

New
WholeMade Туш Бомба Кутија (Еукалиптус, 12 брои, да 2.40 мл секоја) Природни, Вегетаријанска храна, Туш Бомби за да ја Обновите за Ароматерапијата At-Home Спа Искуство - Совршен

WholeMade Туш Бомба Кутија (Еукалиптус, 12 брои, да 2.40 мл секоја) Природни, Вегетаријанска храна, Туш Бомби

DEN 1648.80

Стока
Достапно.

ПРЕМИУМ, рачно изработени ТУШ БОМБИ : Salus Туш Бомби се вегетаријанци, глутен-бесплатно, не-ГМО, сулфат-бесплатно, и да се направи одличен подарок идеја за сите прилики.Едноставно unwrap и место туш бомба на туш подот или полица каде што водата ќе удри, но не се удави, тоа надвор.Водата го активира туш бомба, создавање на веселиот мирис во вашиот туш.Уживајте во!.ПРИРОДНИ & НЕ-ГМО СОСТОЈКИ : Нашата ароматерапијата туш бомби се рачно изработени од почеток до крај во САД.Сите овие природни туш бомби се направени со само четири состојки и чисти етерични масла.ОСВЕЖУВАЊЕ ЕУКАЛИПТУС : Овој пакет 12 масовно торба на еукалиптус не-ГМО, туш бомби обезбеди природен спа искуство со чиста терапевтски-одделение еукалиптус етерични масла кои праќаат природно смирување чувства на респираторниот систем.Опуштите и да уживате во туш време како никогаш досега, со овие ароматерапијата туш fizzes кои се вегетаријанци, сулфат-бесплатно, и миризливи со висок квалитет масла.САМО ДОДАДЕТЕ ВОДА : Unwrap туш бомба и ставете ја на туш кат, на полица, или во мрежа висат чантата каде што само ќе бидат изложени на блага до умерена количина на вода.Премногу вода може да се удави од мирисот и предизвика вашиот туш бомба брзо да се распушти.Да се користи повеќе пати, отстранете ја туш бомба од вода и место во сува место додека подготвени да се користи повторно.AT-HOME СПА ИСКУСТВО : Salus е природна бања и тело се грижи компанија специјализирана во бања бомби, туш бомби, лосиони, креми, сапуни, и повеќе.Сите наши производи содржат природни и/или органски состојки извори од Колорадо.Со Salus, изборот е секогаш ваш, и е природно дизајниран со вас!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти