.

.

New
LNKA 100PCS Орган Индустриска Машина за Шиење Игли DPX17 135X17 за Одење Пеш DY/DU и Повеќе Машина (Големина#21(Метрички 130))

LNKA 100PCS Орган Индустриска Машина за Шиење Игли DPX17 135X17 за Одење Пеш DY/DU и Повеќе Машина (Големина21(Метрички

DEN 741.60

Стока
Достапно.

Орган индустриска машина за шиење игли 135 X17, DPX17. Одење Пеш Игла за Шиење 12 големини за да изберете.Игла систем 135x17 е Тешка, платно и винил.Орган игли 75/11 за Везови Индустриска Машина за Шиење.Исто така се продаваат под овие системот броеви : 135 X17, 2167, DPX17, SY3355, 335-0311. Големина : Големина#21(метрички 130).

Детали

Свеж

Избор на клиенти