.

.

New
Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 5/8-1/2-13 x 4-3/4 - Количина 250

Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 5/8-1/2-13 x 4-3/4 - Количина 250

DEN 8057.76

Стока
Достапно.

Исто така познат како Рамо Навртки или Stripper Завртки.Рамо завртки имаат unthreaded рамо дека е поголем во дијаметар од гајтанот.Рамо завртки има три главни компоненти : главата, рамењата, и конец.Апликацијата користи : удар и умираат, пластични вбризгување на калапи, итн. 304 Нерѓосувачки челик е корозија и ' рѓа отпорни.Рамо Хексадецимален Завртки Knurled Главата 18-8 Нерѓосувачки Челик - 5/8-1/2-13 x 4-3/4 - Количина 250.

Детали

Свеж

Избор на клиенти