.

.

New
Чинот Помош Анти-Diarrheal Caplets - 12 Брои - 2 mg Лоперамид Хидрохлорид | Лесен-за-Проголта Анти-Дијареа Таблети | Дијареа Медицина Возрасни | Стомакот Олеснување | Контрола на

Чинот Помош Анти-Diarrheal Caplets - 12 Брои - 2 mg Лоперамид Хидрохлорид | Лесен-за-Проголта Анти-Дијареа Таблети

DEN 340.80

Стока
Достапно.

КОНТРОЛА НА СИМПТОМИТЕ : Ритуал Помош Antidiarrheal апчиња употреба лоперамид HCI да се контролираат и да се третираат дијареа симптоми.Нежна и ефективна формула во овие анти-дијареа апчиња работи брзо и ефикасно да понуди ќе стомакот олеснување кога ви треба најмногу.ЛОПЕРАМИД ХИДРОХЛОРИД, 2 MG : Спореди Ритуал Помош е против дијареа медицина за возрасни да се активната состојка во водечки национален бренд и да добијат сите предности на овие ефикасни против дијареа caplets да помогне во контрола на симптомите на дијареа.ЛЕСЕН-ЗА-ПРОГОЛТА CAPLETS : Овие caplets се наменети за лесен голтање.Секој caplet содржи 2 mg на лоперамид HCI за контрола на симптомите на дијареа, во еден лесен-за-проголта капсула.Заедно со полесно да се проголта таблета доаѓа побрзо стомакот олеснување.ПРАКТИЧНО ПАКУВАЊЕ : Овие анти-дијареа апчиња достапни се во удобен солза-далеку блистер пакување, што ги прави идеални за употреба и дома и on-the-go за ефикасно олеснување на дијареа симптоми, гас олеснување, и надуеност олеснување каде и да сте.ДОВЕРЛИВ БРЕНД ОД 1962 : се надеваме дека ќе продолжи да се избере Ритуал Помош прво за вашиот секојдневен здравје и wellness потреби.Нашата мисија е да се подобри здравјето и благосостојба на нашите заедници и да им обезбедиме на нашите клиенти со најдобрите производи, услуги и совети.

Детали

Свеж

Избор на клиенти