.

.

New
Cuccio 100 Ронки Од Не ' Рѓосувачки Челик Нокти Датотека Рефил, Црна, 50 Count

Cuccio 100 Ронки Од Не ' Рѓосувачки Челик Нокти Датотека Рефил, Црна, 50 Count

DEN 252.24

Стока
Достапно.

Расположливиот отпорен на вода педикир абразивни хартија : 180 ронки (бела) 80 ронки (црна).Ергономски се справи обезбедува цврст стисок и потпора додека поднесување.Sanitizes лесно.Никогаш не работат надвор од чакал право пред состанок со Нерѓосувачки Челик Нокти Датотека Рефил 100 Ронки Црно од Cuccio.Cuccio Naturale е природен ноктите, рака и нога нега третман производ линија создадени за да го подобрат и разубават клиенти низ целиот свет.Cuccio е мисија е да се направи иновативни на високо квалитетни производи со одлична вредност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти