.

.

New
Чудо Егзотични Растенија, Ретки Дрво Мостра Етерично Масло Set - Чиста Терапевтски Одделение - (3)за 2,5 ml

Чудо Егзотични Растенија, Ретки Дрво Мостра Етерично Масло Set - Чиста Терапевтски Одделение - (3)за 2,5

DEN 3599.28

Стока
Достапно.

Содржи Етерични Масла : Атар на OUD, Agarwood, и Хавајски Sandwalwood.Направен во Хаваи. (3)2.5 ml Килибар Стакло Dropper Шише (види производ фотографии на референца пополнете линија).Егзотични Ретки Дрво Мостра содржи три уникатен, исклучителна масла од Aquilaria дрво од Азија и Сандаловина дрвото на Хаваи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти