.

.

New
Gefryco Свитлива Мачка Отпадоци Кутија со Капак, Врвот Влез Отпадоци Медиокритет со Лажичка, Ограден Фиока Тип на Анти-Јавните

Gefryco Свитлива Мачка Отпадоци Кутија со Капак, Врвот Влез Отпадоци Медиокритет со Лажичка, Ограден Фиока Тип

DEN 1295.76

Стока
Достапно.

◎ЕКСТРА ГОЛЕМ ПРОСТОР - Вкупна висина во 15 инчи - на монтажни куќиште е 15 инчи висок обезбедување на дополнителни отпадоци растера заштита.На фиока пан себе е 20 x 3.5 x 15 инчи, одговараат за мачка до 15lb или на курсорот на две мачиња. ◎СПЕЦИЈАЛЕН ДИЗАЈН - Еден начин за излез дизајн, пред влез и врвот exit повеќе усогласат со природни инстинкти на felidae.Мачката не можеше да излезе од влезната врата, но тоа може да се влез и излезе од врвот, полесно за trainning мачката е природно да ја тепа и да имаат повеќе забава. ◎ОГРАДЕН и ГОРНИОТ КАПАК - Штит и горниот капак е совршено решение за содржат отпадоци и обезбедување на вашата мачка со приватноста.Целосно затворен дизајн обезбедува исклучителна мирис и отпадоци растера контрола.На шупливи дупки на капакот на филтерот за повеќето ѓубре во фиоката. ◎ПРЕНОСНИ и СВИТЛИВА - Расклопна дизајниран отпадоци кутија е погодно за чување, инсталирајте и расклопување.Простор-за заштеда на енергија и преносливост се најголемите предности.Можете да ги користите за тоа кога и каде вашите мачки треба.Одлично решение за патување со мачка придружник. ◎ФИОКА СТРУКТУРА s secret бања, кои ќе ги прават да се чувствуваат побезбедно и поудобно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти