.

.

New
LocknLock Лесно Essentials Храна Складирање капаци/Херметички контејнери/Пластовидно, BPA Free, 6 Парче, Јасно

LocknLock Лесно Essentials Храна Складирање капаци/Херметички контејнери/Пластовидно, BPA Free, 6 Парче, Јасно

DEN 792.00

Стока
Достапно.

SMART СКЛАДИРАЊЕ : Поставување на пластовидно контејнери се совршени за престој-свежо складирање да се организира провизии, фрижидер, и повеќе.ИЗДРЖЛИВИ : Уникатен патентиран 4-зглоб систем на заклучување е трајност тестирани за долго-траен перформанси до 3 милиони користи.НЕМА ХАОС, ОСТАНУВА СВЕЖ : Подобрен систем на заклучување е херметички да се задржи храна свежа подолго и leakproof да се спречат несакани drips и spills.BPA-FREE : Мир на умот за здрав, среќен храна за складирање.УДОБЕН : Микробранова безбедно за удобен загревањето и машина за миење садови безбедно за лесно расчистување, и празни контејнери гнездо заедно да заземаат помалку простор.Магацинот, гнездо, и продавница со пластовидно контејнери идеален за на фрижидер или провизии, или било каде вашата храна треба да останат свежи и организирани.Овие лесни, трајни контејнери се одлични за употреба како чинии на-на-go, или магацинот нив погодно за брз, паметен складирање.Lockn Lock е патентиран 4-зглоб систем на заклучување е трајност тестирани да трае до 3 милиони користи, и enhanced силикони печат е херметички да се задржи храна свежа подолго и leakproof за да спречите случајно spills и drips.Редење садовите за складирање, исто така може да гнездо заедно да заземаат помалку простор, и Лесно Essentials контејнери се микробранова безбедно за удобен загревањето и машина за миење садови безбедно за лесно расчистување.За на smart оџакот на BPA-free садовите за складирање, се фатил за Лесно Essentials Специјалност Пластовидно Чаши Сет.

Детали

Свеж

Избор на клиенти