.

.

New
10 Стил Mink Трепките 25мм Пакет 10 Пара Долги Трепки Дебели Mink Трепките најголемиот Дел Сибирскиот Меки трговија на Големо Обновливи Вистински Mink Трепките Драматични ?

10 Стил Mink Трепките 25мм Пакет 10 Пара Долги Трепки Дебели Mink Трепките најголемиот Дел Сибирскиот Меки

DEN 215.76

Стока
Достапно.

25ММ ДОЛГО ВИСОК КВАЛИТЕТ MINK ТРЕПКИТЕ:10 Пара 10 Стил на различни стилови на трепките се меша во послужавник.25мм екстра долг трепките, супер секси и драматични.ГОЛЕМА И МЕКИ ТРЕПКИТЕ:Целосна трепките донесе тече мода за вашите трепки и ги донесе прекрасни кадрици.Идеален за зголемување на јачината на звукот и суптилни должина.ОБНОВЛИВИ ДОЛГО & ДРАМАТИЧНИ ТРЕПКИТЕ : 25мм долго трепките ефект, со Висок квалитет, Без иритирачки,Обновливи лажни трепки.ГУСТИ ТРЕПКИ ЗА РАЗЛИЧНИ ПРИЛИКИ:се Стави на овие долго лажни трепки, вашите очи да изгледаат поголеми, посветла и повеќе атрактивни, и ќе се погледне згодна и убава.Погоден за лица или професионална шминка како модели, церемонија, коса стилист, свадба настан, слика пукаат, ноќта.Ве МОЛИМЕ да ОБРНЕТЕ ВНИМАНИЕ ПРЕД КУПУВАЊЕ : Овие лажни трепки се 25mm долги трепки и изгледа толку око-фаќање и убави, но овие не се природни трепките,ако се бараат многу природен изглед, ова може да биде малку премногу.па ве молиме изберете дали сакате да ги купите!Ако случајно сте го купиле, ве молиме контактирајте ме, ние сме среќни да ви помогнат. 1.Ние може да нудат БЕСПЛАТНИ примероци на вашиот тест. 2.Повеќе стилови и модели, да се заврши во различни должини.Природни или драмски. 3.Строги квалитет systerm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти