.

.

New
Чиста Австралиско Чајно Дрво Етерични Масла со висок conc. на Terpinen - Познат Решение за да им Помогне во борбата против Акни, Ноктот Прашања, Првут, Квасец Инфекции, Лад?

Чиста Австралиско Чајно Дрво Етерични Масла со висок conc. на Terpinen - Познат Решение за да им Помогне

DEN 358.80

Стока
Достапно.

ААА+ Одделение - Ова масло од Чајно Дрво припаѓа на нашата премиум Злато серија на масла и е со највисок квалитет.Terpinen 4 ол е главната состојка на масло од Чајно Дрво и оваа масла има висока концентрација на Terpinen.Врвен Квалитет Етерично Масло од Чајно дрво - Ова Фармацевтски Калибар Австралија Чајно Дрво Етерични Масла е 100% чист, природен, неизменет и чиста и неизвалкана само да се задржи на ефикасноста повеќето непроменети.Една прочистена производ на пареа дестилирана свежи листови.Не-Toxin, Без Адитиви, Без Конзерванси, Нефилтрирани и Undiluted без Спојници и Без вештачки додадени состојки.Терапевтски Одделение.Пакувана во САД.Искуство Резултат - се Обиде Првиот Botany Масло од Чајно Дрво Сега!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти