.

.

New
4-1/2 x 1/8 Мелење Тркала, 5/8-11 THD. 30 N СЕКРЕТАР-ИНОКС - Тип 27

4-1/2 x 1/8 Мелење Тркала, 5/8-11 THD. 30 N СЕКРЕТАР-ИНОКС - Тип 27

DEN 137.76

Стока
Достапно.

Перформанси мелење тркала корисни во тешка, висок притисок, мелење апликации на завари и рабови.Пакетот должина е 2.286 сантиметри.Пакетот висина е 16.764 сантиметри.Пакетот ширина е 15.24 сантиметри.

Детали

Свеж

Избор на клиенти