.

.

New
Beaupretty 68pcs Помине Cuticle Тласкач Стакло Нокти Датотеки од Тебе Боја Нокти Баферот за Жени

Beaupretty 68pcs Помине Cuticle Тласкач Стакло Нокти Датотеки од Тебе Боја Нокти Баферот за Жени

DEN 407.76

Стока
Достапно.

Овие стакло нокти датотеки се направени од калено стакло, со двострано гравирани технологија, ќе ги штити вашите нокти од поделбата и слабеењето.Ноктите cuticle тласкач е дизајниран со пластична рачка и гума совет, издржлив материјал го прави тоа не е лесно да, дршката е удобно да се одржи.На cuticle тласкач и нокти датотека баферот се корисни за чистење и средување на ноктите, го заврши било нокти во која било насока без оштетување на ноктите.Обликувањето ноктите природно додека оставајќи ги мазна, која дозволувајќи им на вашите нокти да расте безбедно и убаво.Стаклото е и носат - отпорни, може да го задржи интегритетот на поднесување површина по повеќе намени.Description You ќе добиете нокти алатка сет вклучува 50 парчиња помине cuticle тласкач и 18 парчиња стакло нокти датотеки, повеќе светли бои за да го изберете.Овие двојно страна нокти датотеки и гума падна помине средства за чистење може лесно да се вклопи во вашата чанта или рачна ташна за патување или за секојдневно користење.Функција - Боја : Случаен Избор.- Материјал : Стакло.- Големина на : 14. 00 X1. 00 X0. 30cm/ 5. 50 X0. 39 X0. 12inch.- Овие стакло нокти датотеки се направени од калено стакло, со двострано гравирани технологија, ќе ги штити вашите нокти од поделбата и слабеењето.- Стаклото е и носат - отпорни, може да го задржи интегритетот на поднесување површина по повеќе намени.- Ноктите cuticle тласкач е дизајниран со пластична рачка и гума совет, издржлив материјал го прави тоа не е лесно да, дршката е удобно да се одржи - Во cuticle тласкач и нокти датотека баферот се корисни за чистење и средување на ноктите, го заврши било нокти во која било насока без оштетување на ноктите.- Обликувањето ноктите природно додека оставајќи ги мазна, која дозволувајќи им на вашите нокти да расте безбедно и убаво.Пакет Вклучувајќи 50 x помине cuticle pushers n18 x стакло нокти датотеки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти