.

.

New
Чевли за Екипи Еволуција II, Мажите се Лизга Отпорни на службата за Храна Работа Патики

Чевли за Екипи Еволуција II, Мажите се Лизга Отпорни на службата за Храна Работа Патики

DEN 1751.52

Стока
Достапно.

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Работа Патики : Лесни и низок профил чипка работа чевли карактеристики екстра тапацир, ткаенина врвки, и постојано пространа одговара.Стратешки поставени отвори за да им помогне го задржи нозете кул и отстранлив cushioned insole.Водоотпорен : Овие неформални работа за мажи чевли имаат лесен-за-чистење на синтетички мрежа горен дел со заштитна облога за да се вардат жешки течности.Цел овој стил ½ големина помала од својата нормална големина.Лизга-Отпорни : Сите обувки на Чевли за Екипи карактеристики на ефикасни лизга отпор.Нашите ексклузивни против пролизгување технологија дава здрав нога контрола, обезбедување на влечење треба да биде безбеден.Работа Чевли : За здравствена заштита, угостителство и на храна услужни индустрии, најдете удобно, поддршка и не се лизга старечки чевли, ресторан чевли, кујна чевли, и готвач чевли.Сите Вашите Обувки Потреби : Чевли за Екипи нуди премиум квалитет обувки, вклучувајќи спортски чевли, работа чизми, мостови, фустан, чевли, повик носат и overshoes заедно со чорапи и табани.

Детали

Свеж

Избор на клиенти