.

.

New
Meipitila Кожа Носат На Торба, Молив Случај, Патување Паричникот Картичка Држачот за Кабел за Складирање Торба, Патување Essentials, Браун 22.8 cm x 3.8 cm x 11.4 cm

Meipitila Кожа Носат На Торба, Молив Случај, Патување Паричникот Картичка Држачот за Кабел за Складирање Торба,

DEN 551.76

Стока
Достапно.

Нашите toiletry торба има голем капацитет.Тоа може да се стави четка за заби, паста за заби, бричење прибор, колонска вода, козметика, итн., или тоа може да се користи како монета чанта или мобилен телефон торба, која може да се одржи промени, банкарски картички, мобилни телефони, податочни кабли, полначи, и сл., многу Практичен и удобен.Големина на & Тежина : (Должина x Ширина x Висина) : Целиот пакет-9 x 1.5 x 4.5 инчи / 22.8 x 3.8 x 11.4 cm, нето тежина : околу 0.36 кг / 0.165 кг.Нашата бања торба патент е многу, многу силни и издржливи.На патент е многу мазна, без разлика колку пати тоа е повлечен.100% метал YKK high-end патент се користи за 100 години.Нашите козметички торба е многу цврсти и издржливи, изработени од 100% вистински кожа, без разлика колку ќе се повлече на неа, или бришење на тоа, тоа нема да се скрши.за кеси-ние сме целосна доверба во нашите производи, ако имате било какви прашања или проблеми со квалитетот, само пратете ни е-маил, ние ќе ви послужи wholeheartedly!.Ткаенина тип : Ретро Лудиот Коњ Кожа.Секој производ е страна-cut, со користење на парична казна high-end YKK патент крои метод,со помош на најдобро рачно изработени метод, носат-отпорни, носат-отпорни, дебели,полно зрно кожа, не само што го прави нашите производи поглед Тоа изгледа убаво и издржливи.Добри подароци за роднини и пријатели.

Детали

Свеж

Избор на клиенти