.

.

New
AUTOAND 5081 S-Cam Воздушна Кочница Пролет Алатка Замени & се Инсталира Кочница Чевли за Тешки Челик Трактори и Приколки Камиони

AUTOAND 5081 S-Cam Воздушна Кочница Пролет Алатка Замени & се Инсталира Кочница Чевли за Тешки Челик Трактори

DEN 839.76

Стока
Достапно.

ДОБРО ПРИМЕНА : AUTOAND 5081 воздушна кочница пролет алатка е погодна за секој тешки-должност сопирачки, што се користи за замена кочница чевли за трактор и приколка, се со сопирачки.FEARTURE : Воздушна кочница пролет смена прави да се инсталира на пролет С cam воздушна кочница лесно.Користете кука поврзува пролетта во Ј дупка на крајот, positon бар под оска поткрепа на пролетта надвор.SAFE & БРЗ : Тоа е безбедносна алатка да се замени кочница чевли, служи како лост против оска за посебна пролетта јамка од кочница чевли.Оваа алатка го прави замена на кочница чевли полесно и побрзо.EEXCELLENT ПЕРФОРМАНСИ : S-cam кочница алатка направени од хард висок квалитет на челик, која има својства на отпорност на абење, отпорност на корозија и ' рѓа отпор.ПАКУВАЊЕ : Вклучени 1pcs S-Cam Воздушна Кочница Пролет Алатка.Ако сакате да знаете повеќе за производот, ве молиме слободно контактирајте со нашата служба за корисници преку е-маил.Воздушна Кочница Пролет Алатка за Тешки Челик Трактори.

Детали

Свеж

Избор на клиенти