.

.

New
Jomihoney Кафе со Чинијата и Лажица сет за Млеко, Cappuccino, Americano, Чај, 8.5 Оз Керамички Глазура Кафе Кригла, машина за миење на Садови и Микробранова Безбедно (Грав)

Jomihoney Кафе со Чинијата и Лажица сет за Млеко, Cappuccino, Americano, Чај, 8.5 Оз Керамички Глазура Кафе

DEN 478.08

Стока
Достапно.

Класичен Големина и капацитет(8.5 мл) : Чаша устата дијаметар : 2.44 во, Висина : 3.1 во Чинијата, големина : 5.9(L)×5.9(W) инчен, Капацитет : 8.5 Оз.Оваа Чаша Сет вклучува 1 чаша чај,1 Чинијата и 1 Метал мешање со лажица.ШИРОКО и УДОБНО ДА го КОРИСТИТЕ : Која е совршена Шолја за кафе млеко, cappuccino, Americano, топло чоколадо, mochaccino, млеко, сок и чај.Тоа е широко се користат во Дом,Хотел,Бизнис,Забава,Канцеларија и Патување.ЗДРАВ & ТРАЈНИ : Дизајниран со силна керамички изградба, изработени од олово-бесплатно, кадмиум-бесплатно, високо квалитетна керамика.Погодни за топли и ладни пијалоци.Машина за миење на садови и микробранова безбедно.УНИКАТЕН ГЛАЗУРА : Ова чашата и чинијата наместете има посебна реактивен глазура од внатре и од надвор.Класичен дизајн го прави одличен подарок за Празници, родендени и специјални прилики.Тоа е, исто така, совршен подарок за деца,пријатели,љубовници и членови на семејството.Ако имате било каков проблем со нашиот кригла по примени, само да не контактирате!Ние и ветуваме дека ќе направиме максимални напори да се реши тоа.Ние се грижиме длабоко за нашите клиенти и да бидете наш врвен приоритет!Ви благодариме!.ЗАПОЧНЕТЕ ВАШИОТ СОВРШЕН ДЕН СО JOMIHONEY КАФЕ КРИГЛА!Нема ништо доста се допаѓа мирисот на свежо сварено кафе првото нешто наутро.Дали ви се допаѓа малку кофеин зголеми или сакаат мирна чаша чај, една чаша е првото нешто што ќе треба.Ако сте во потрага за wellmade и здрав кафе кригла и чинијата со елегантен дизајн.Ова кафе првенство ќе биде одличен избор!Високо Квалитетни Керамички Оваа кригла се направени од издржлив порцелан, еден вид на премија LEADFREE керамички, chipresistant и здрав.Лесно да се чисти.Удобно Да го Користите менито што ги во микробранова ако вашето кафе cools off.Прашање markshaped се справи со што го прави лесно да се одржи, дебели усни за подобар допир кога ќе се пиење.Лесно Да се Чисти Чисти нив лесно во машина за миење садови без да се грижиш за целната носи.Широко устата, го прави лесно кога ќе рачен перење тоа.Мазна завршница од внатре и од надвор кои не кафе дамка.Пакет содржи : 1 x првенство 1 x чинијата 1 x златна лажица ПО УСЛУГА : JOMIHONEY ќе им понуди бесплатен замена или рефундирање ако нешто тргне наопаку со производот.Ние само се направи висок квалитет на производите.

Детали

Свеж

Избор на клиенти