.

.

New
HengTuoPu Пренослив CD Player, Ѕид Mountable CD Плеер за Музика со Вграден-во HiFi Јазик, Дома Аудио Boombox со Далечински Управувач, FM Радио и 3.5 мм MP3 Џек за Слушалки, Поддршка CD, USB( Бела

HengTuoPu Пренослив CD Player, Ѕид Mountable CD Плеер за Музика со Вграден-во HiFi Јазик, Дома Аудио Boombox

DEN 1199.76

Стока
Достапно.

Бојата е едноставна и атмосферски, погодни за декорација на куќа, со двете функционалност и декорација.0 конекција, компатибилен со 99% Bluetooth уреди на пазарот, мобилни телефони, таблети, лаптопи, итн.Прави Јога.Подарок, Пренатална Образование & Учење Англиски Јазик.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.CD плеер има вграден Bluetooth. Ѕид-поставена плоча*1.LED екранот на овој CD player има различни индикатор бои и различни бои кои одговараат на различни начини.

Детали

Свеж

Избор на клиенти