.

.

New
Crosley Мебел CF6017-ПОТ Fremont Entryway Клупата со Складирање, Потресени Бела

Crosley Мебел CF6017-ПОТ Fremont Entryway Клупата со Складирање, Потресени Бела

DEN 3119.76

Стока
Достапно.

Додадете седење и складирање на вашиот entryway со Freemont Клупата.Вклучени перница за удобно седиште.Кој две лесно планирам складирање cubbies со антички хардвер.Прилагодливи средината поддршка нога leveler.Лесно да се соберат без алатки; совршен натпревар за Crosley Мебел Fremont Полица и Entryway Кула (секој се продава одделно).На Crosley Мебел Freemont Клупата додава дополнителни седишта и чување на податоците во вашиот дом.Две складирање cubbies се лесно достапни и акцентирани со антички хардвер.Клупата е лесно да се спарени со остатокот од Freemont Колекција.Чувајте ги вашите entryway средена и организираниот со Crosley Мебел Fremont Entryway Комплет.Ова четири-парче комплет вклучува две кули, на клупата, а на полица.Секоја кула нуди повеќе грб куки, лесно да се слајд складирање cubby, покачен нишалка врата, простор за складирање, и врвот полица за складирање.Полица има три грб куки и три поцинкуван жица кошеви.На клупата додава дополнителни седишта, како и две лесно достапен cubbies акцентирани со антички хардвер.Чувајте ги вашите entryway средена со Crosley Мебел Fremont Entryway Комплет.Ова два-парче комплет вклучува полица и клупата.Полица нуди три грб куки и три поцинкуван жица корпи за складирање.На клупата додава дополнителни седишта, како и две лесно достапен за складирање cubbies акцентирани со антички хардвер.Овој комплет може да биде лесно да се спарени со остатокот од Fremont Колекција.Чувајте ги вашите entryway средена со Fremont Entryway Полица.Полица вклучува три грб куки и три поцинкуван жица корпи за складирање.Полицата е лесно да се качи и може да биде поврзан со остатокот од Fremont Колекција.На Fremont Клупата додава дополнителни седишта и чување на податоците во вашиот дом.Две складирање cubbies се лесно достапни и акцентирани со антички хардвер.Клупата е лесно да се спарени со остатокот од Fremont Колекција.

Детали

Свеж

Избор на клиенти