.

.

New
Лето Уживање и Освежување на Нафта, Етерични Масла се Тркалаат На 12ml Нане, Масло Rollon Нане Етерични Масла за Работникот за Студентот

Лето Уживање и Освежување на Нафта, Етерични Масла се Тркалаат На 12ml Нане, Масло Rollon Нане Етерични Масла

DEN 928.80

Стока
Достапно.

Постојат испарливи масла, пеперминт, танини и други супстанции за ублажување на заморот, го намалите стресот, и да ги смири умот.Да се ослободи од умор, инстант освежување, растителни екстракти, здравје и мир на умот, без несакани ефекти.Освежувачки и јасно, тоа ќе се емитуваат некој вид на прекрасен мирис, кое има ефект на освежување.Основен производ за дома, на училиште или канцеларија, возење, учење и секојдневниот живот.Се тркалаат на дизајн, чиста и хигиенски исправна, не грижете се за да се добие раце валкани, удобен за носење.Функција : 1. Постојат испарливи масла, peppernt, танини и други супстанции за ублажување на заморот, го намалите стресот, и да ги смири се снаоѓаат.2. Освежувачки и јасни, тоа ќе и еден вид на прекрасен мирис, кое има ефект на освежување.3. Се тркалаат на дизајн, чиста и хигиенски исправна, не грижете се за да се добие раце валкани, удобен за носење.4. Да се ослободи од умор, инстант освежување, растителни екстракти, здравје и мир на снаоѓаат без несакани ефекти.5. Основен производ за дома, на училиште или канцеларија, возење, учење и секојдневниот живот.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : nt Масло Rollon Net Содржина : 12ml Usage : се Применува директно до philtrum-philtra, храмови, челото и други делови, и потоа масажа.Пакет Листа : 1 x nt Масло Rollon.

Детали

Свеж

Избор на клиенти