.

.

New
Тешки Опрема Мат 13GS Направени во U. S. A. за Внатрешна Циклуси Recumbent Велосипеди Исправена Вежбање Велосипеди и Steppers (2.5 Метри x 5 Метри) (30-Инчен x 60-Инчен) (76.2 cm x 152.4 cm), Црна

Тешки Опрема Мат 13GS Направени во U. S. A. за Внатрешна Циклуси Recumbent Велосипеди Исправена Вежбање Велосипеди

DEN 683.04

Стока
Достапно.

ЗАШТИТНА КАТ МАТ : Супер-тешка, трајни мат помага да го заштитите вашиот подови и теписи од штетните ефекти на тешка опрема за вежбање и остатоци од механички делови.ПЕРНИЦИ ОПРЕМА за ВЕЖБАЊЕ ОД ПРЕКУМЕРНА НОСАТ : го Продолжува животниот век на вашата опрема, помагајќи да се спречи подот и тепихот прашина од внесување ремени и механички делови.ОДГОВАРА на ЗАТВОРЕН ЦИКЛУС И STEPPER ЕДИНИЦИ : Supermats Stepmant / Bikemat е совршен за внатрешна циклуси, steppers, вежбање велосипеди, чекор-аеробик, или само општи вежба за истегнување - мат мерки 30" x 60".DAMPENS ВИБРАЦИИ : Помага да се спречи прекумерна употреба и абење на опрема и muffles опрема звуци па семејство и соседи не се вознемируваат.НАПРАВЕН ВО U. S. A. : Направен во U. S. A. користење на U. С. А. извори на суровини.Нема штетни хемикалии или тешки метали.Безбедно за деца и домашни миленици.Го заштитува вашиот подови и теписи од штетните ефекти на тешка опрема за вежбање и остатоци од механички делови.Го продолжува животниот век на вашата опрема, помагајќи да се спречи подот и тепихот прашина од внесување ремени и механички делови.Dampens вибрации и muffles звуци па семејство и соседи не се вознемируваат.Кожата лесно со влажна крпа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти