.

.

New
Случај за GoPro JSVER за Носење за GoPro Херој 9, Тешко Школка Патување за Чување за Херој 10/9/8/7/6/5/4/3, AKASO EK7000, Campark ACT74, YI Акција Камера (Црна)

Случај за GoPro JSVER за Носење за GoPro Херој 9, Тешко Школка Патување за Чување за Херој 10/9/8/7/6/5/4/3,

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Мали случај (уредот НЕ е вклучен) за Go Pro Херој 10/9/8/7/6/5/4/3 и DJI Osmo Акција со силиконски надворешниот рамка, Go Pro Херој 9/8 само + 1 батеријата, или Go Pro Херој 7/6/5/4/3 само + 2 батерии; компатибилен со други камери помала од 84*53*40mm/3.3*2.09*1.57 во големината, вклучувајќи AKASO EK7000 / EK7000 Pro / V50 Pro / Храбри 4, Campark ACT74 / ACT76, Змеј Допир Визија 3, YI Лајт / 4 K+, APEMAN, EKEN H9 R, Crosstour CT9000/(CT8500), Davola, DBPOWER, FITFOR и JEEMAK ACT74 R.Тешко надворешната школка, направени од врвен квалитет ЕВА, обезбедува целосна заштита од гребнатини, влијанија, шокови, светлина, вода и прашина.Мали и преносливо, лесно да се спакуваат во вашата торба.Димензии : 100*70*45mm/3.94*2.76*1.77 во.Двојно патент дизајн овозможува да се користи со вашиот Go Pro дури и со selfie stick/ monopod спроведен, и обезбедува лесен пристап до вашата камера и додатоци.Лесен за носење, доаѓа со carabiner за прикачување на други вреќи.Боја : Тип 2.

Детали

Свеж

Избор на клиенти