.

.

New
LaModaHome Еспресо Кафе Чаши со Чинии Сет од 6, Порцелан турско арапски грчки Кафе Чашата и Чинијата, Кафе Првенство за Жени, Мажи, Возрасни, Нов Дом Свадба Подароци - Злат?

LaModaHome Еспресо Кафе Чаши со Чинии Сет од 6, Порцелан турско арапски грчки Кафе Чашата и Чинијата, Кафе Првенство

DEN 1366.80

Стока
Достапно.

Материјал : Метал и Porcelian Боја : Мешани/Злато.Куп Висина : 2.17" Чинијата Дијаметар : 4.3".Чистење на Porcelian : Porcelian делови се separable и машина перат.Чистење на Злато Делови : Тоа треба да се чистат со користење на влажна крпа и го остави сува со сува крпа.Предупредување : Злато делови може да стане досадна со текот на времето.Можете да исчистат овие делови со памук againts трска.Никогаш не живеат мокри или влажни.Можете да контактирате со нас 24/7. Ако постои проблем во врска со вашата нарачка, ве молиме испратете ни порака.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа.Боја : Злато.

Детали

Свеж

Избор на клиенти