.

.

New
SIFDNRGNFN Проширување Завртки Нерѓосувачки Челик Проширување Завртка Shield Сидро со Хексадецимален Болт за Заградата Поврзување Fastener Климатизација Одредување на Ѕид З

SIFDNRGNFN Проширување Завртки Нерѓосувачки Челик Проширување Завртка Shield Сидро со Хексадецимален Болт за

DEN 553.92

Стока
Достапно.

Стандардна големина завртка, лесно да се инсталира.Нерѓосувачки челик заврши нуди заштита од ' рѓа.Се користи за одредување затворен бања клима уред antitheft нето pendant таванот, анти-кражба врата, отворено парапет.Нерѓосувачки челик, мазна површина, издржливи.Опис (должина) : Производ должина стандард, како што се М8 * 10 * 60, М8 е дијаметар на завртка, M10 е напишано на обвивка.Големина : M12 X80 1pcs.

Детали

Свеж

Избор на клиенти