.

.

New
NBWDY 2pc RGB LED Мотоцикл Тркала Светлина-Сопствен Акцент Сјај Pod Rim Светлина за мотоцикл,Автомобил,Велосипед

NBWDY 2pc RGB LED Мотоцикл Тркала Светлина-Сопствен Акцент Сјај Pod Rim Светлина за мотоцикл,Автомобил,Велосипед

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Мулти-боја uper посветла 5050 ЛЕР Флексибилни Мотоцикл Тркала Мотор Светла за Полнење LED тркало под Светлината.RGB Multicolor Мотоцикл Циклус Тркала LED Pod Сет , За Ноќно Возење.Мотоцикл тркало пречник на светлината Тркала Pod Центар Сјај Светлината може да се користи насекаде на вашиот велосипед мотоцикли. 150cm доведе жица и Scotchlok лента на грбот на pod со женски конектор.Безжична RGB контролорот не е вклучена.Ако ви треба контролер, можете да не контактирате преку е-маил.Апликации : Згради; Квадрати; Фонтана базени; СПА средини; Реклами; Ресторани. 9 компјутери 5050 ДОВЕДЕ на секој Мотор тркала светлина. 12 Volt.КОЛИЧИНА : 2 парчиња.Црна обвивка.LED Боја : RGB Мулти Боја.Со 150cm доведе жица женски конектор.Дијаметар е 45mm и висина е 14mm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти