.

.

New
5 Кинески Храмот Собирање Стари Бронза Пакет Calfskin Телескопски Monocular Телескоп Кутија Сет Канцеларија Украси Градот Куќа

5 Кинески Храмот Собирање Стари Бронза Пакет Calfskin Телескопски Monocular Телескоп Кутија Сет Канцеларија

DEN 388.80

Стока
Достапно.

Димензии : Висина : 11.5 cm .Долго : 3.5 cm .ширина : cm Димензии : Висина : 4.5 nch.Долго : 1.4 инч .ширина : инчен Тежина : 0.5 КГвклучени тежината на материјали за пакување.Материјали : Стариот Бронза Пакување Calfskin Состојба : Добра состојба.Потекло : Кина.Превозот цена од Воздух Пошта ЕМС (7-15 дена) : $Слободни. 21810100ywx ws.

Детали

Свеж

Избор на клиенти