.

.

New
4 Штекер Surge Protector со Изграден во Коло Прекинато и 4ft Доведе

4 Штекер Surge Protector со Изграден во Коло Прекинато и 4ft Доведе

DEN 335.76

Стока
Достапно.

ЗАШТИТА на ВАШАТА ЕЛЕКТРОНИКА со оваа тешка должност surge protector моќ лента со 4 нога долго продолжување на кабелот. 4 МЕСТА ВО 1. нека ви моќ и да се заштити повеќе уреди истовремено. 280 JOULE ПРЕНАПОНСКА ЗАШТИТА држи вашиот електрични уреди безбеден, дури и во случај на неочекувани моќ пренапони.ИЗГРАДЕН за ДА ТРАЕ - Метал домување и силен, издржлив дизајн обезбеди оваа пренапони стабилизатор ќе трае со години.УЛ УВЕРЕНИЕ, ВЕТЕРАН СОПСТВЕНОСТ. 4 Места, 4 Нога Мозок, 280 Joule Заштита, 15 Засилувачи, 120 Volts, 1800 W. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Железо Гради Кабел стои зад сите на неговата моќ пренапони во заштитници 100% .Ве молиме да допрат до нас со какви било прашања или проблеми, па ние може да ви помогне!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти