.

.

New
Lisle 15490 Поставен Камен

Lisle 15490 Поставен Камен

DEN 418.80

Стока
Достапно.

Мотор Цилиндри Брус.Камења се достапни во пет жито.Clip-за камења и стакло лесно се менува во неколку секунди.За повеќе информации проверете на главната Lisle алатка - 15000. Замена на дел за Lisle алатка - 15000. Поставен Камен - 150 Ронки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти