.

.

New
12 парчиња Стакло Нокти Датотека со Двојно Двострано Кристал Нокти Датотеки во Собата, Тебе Виножито Боја на Баферот Нокти Алатки за Жени, Девојки(14 х 1 х 0.3 цм)

12 парчиња Стакло Нокти Датотека со Двојно Двострано Кристал Нокти Датотеки во Собата, Тебе Виножито Боја на

DEN 165.12

Стока
Достапно.

❤【Премиум Квалитет 】Овие кристал нокти датотеки се направени од високо квалитетна калено стакло се осигура дека вашите нокти се чуваат од поделбата и слабеењето.Стаклото е силна, носат-отпорни, тие се погодни за нокти грижа, нокти убавина, ноктите полирање и обликување на ноктите.Парична казна ронки површина на стакло нокти датотека ги прави нежни чувства на ноктите & овозможува прецизност поднесување, стручно облик ноктите за професионални резултати.Спецификација : Материјал : Кристално стакло во Боја : црвена, жолта, виолетова, зелена, сина и розова Големина : прибл. 14 х 1 х 0.3 цм/ 5.51 x 0.4 х 0.12 инчен (L x W x H)Пакет содржина : - 2 x Црвениот кристал нокти датотеки(со јасни заштитни случај) 2 x Жолта кристал нокти датотеки(со јасни заштитни случај) 2 x Виолетова кристал нокти датотеки(со јасни заштитни случај) 2 x Зелена кристал нокти датотеки(со јасни заштитни случај) 2 x Сини кристал нокти датотеки(со јасни заштитни случај) 2 x Розова кристал нокти датотеки(со јасни заштитни случај)Гаранција : 100% Гаранција за комплетно задоволство, Ако имате било каков проблем, само нас контакт за замена или враќање на средствата.Ние сакаме вие да уживате во вашиот купува со леснотија и погодност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти