.

.

New
SOFREELIU Сонцето Цвет Чај Кригла Првенство Поставува Кафе Чашата и Чинијата Наместете Порцелански Филџани Денот на Вљубените Божиќ Роденден Подароци Креативен Подар

SOFREELIU Сонцето Цвет Чај Кригла Првенство Поставува Кафе Чашата и Чинијата Наместете Порцелански Филџани Денот

DEN 1214.16

Стока
Достапно.

[Декоративни Teacups и Чинии] : Ова teacup и чинијата наместете има многу висок квалитет на површината е боја глазирани и благодарение на двапати-отпуштен процес, коскената кина е олово и кадмиум слободни и еколошки.Ова направена showpiece и служи како украс за вашата маса. Служи вкусна десерт за вашите пријатели или вашето семејство на свадба приеми, бебето тушеви, или свеќи вечера партии, чај партии или запалени вечера партии со торта стои.Ние се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти со безбедни и издржливи чаши кои ќе се создаде голема живот за нив. Овој чај е поставено високи-температура отпорни, носат-отпорни, и не е лесно да исчезнат. Таа има капацитет од 200ml.

Детали

Свеж

Избор на клиенти