.

.

New
Pudolla Мажите Тренингот Работи Шорцеви Лесен Салата Спортски Шорцеви за Мажи Џебови со Патент

Pudolla Мажите Тренингот Работи Шорцеви Лесен Салата Спортски Шорцеви за Мажи Џебови со Патент

DEN 335.76

Стока
Достапно.

Полиестер,Најлон.Drawstring затворање.Материјал : 75%Најлон, 25%Полиестер.Lightweigt Перформанси Ткаенини : Pudolla mens ultra light тренингот шорцеви нуди лабава, брзо сушење, и да ви кул во топла времето дена.Две Патент Џебови : Функционална патент џебовите на mens работи шорцеви, безбедно складирање на вашиот телефон, картичка, копче, пари, и да ви ги рацете слободни во тренингот.Еластичен Појас s Тренингот Работи Шорцеви Имаат Ултра Лесни Дише Ткаенина, Идеален За Тренингот Работи и Секојдневно Носење.Во основа, се Задржи Кул во Топли Денови.

Детали

Свеж

Избор на клиенти