.

.

New
COZYSWAN 2 Пакети Додаток Носителот Компатибилен со Dyson V7 V8 V10 V11 Правосмукалка Прилог Носителот на Докинг Станица

COZYSWAN 2 Пакети Додаток Носителот Компатибилен со Dyson V7 V8 V10 V11 Правосмукалка Прилог Носителот на Докинг

DEN 263.76

Стока
Достапно.

Компатибилен Со Dyson V11, V10, V8, V7 Правосмукалка, и НЕ Одговара други правосмукалка модели како V6, DC58, DC59 и така натаму.Држи Прилози Организиран И Заедно - Dyson има толку многу додатоци и има само 2 приклучоци за да се одржи додатоци.Нашите accessoies носителот обезбедува дополнителни 5 складирање-сиднеј, им помага да ги организирате вашите прилози и да ги зачувате на вашиот домашен простор.Посебно Прикачена На Ѕид - Нашите Прилози Држачот за Dyson Правосмукалка е дизајниран да биде одделно прикачена на ѕид.Доброто е тоа што може да се монтира на било кое место што сакате, не е само ограничена на станица за полнење.Цврста и сигурна : Нашата Приврзаност Ѕид Приклучете се монтирани на ѕид со дупчење завртки.И тоа има голем носивоста и да се овозможи, тоа нема да падне,кој може да се заштити вашиот прилог.Тоа е голема имајќи капацитет од 25 кг, нема паѓање или wobble по инсталацијата. 100% ЗАДОВОЛСТВО ИЛИ ВАШИТЕ ПАРИ НАЗАД.Оваа Доковите Станица Додаток Носител е дизајниран за dyson v7, v8, v10, sv10 серија правосмукалка.За да се обезбеди оптимална функција, сите овие dyson доковите станица додаток стои биле произведени со висок квалитет на материјали, способни за долгорочна употреба.

Детали

Свеж

Избор на клиенти