.

.

New
Опуштете се - Сет на 16 Премија на Мирисни Масла - Barnhouse Сина

Опуштете се - Сет на 16 Премија на Мирисни Масла - Barnhouse Сина

DEN 430.80

Стока
Достапно.

КОРИСТИ - Нашите Премија Одделение на Мирисни Масла се формулирани за да биде погодна за создавање на свој свеќи, сапуни, воздух два спреј, кожа и нега на коса формулации, производи за чистење, за употреба во домот арома diffusers, миризливи фен листови, freshen некоја фиока, потпури, freshen теписи, масажа/тело масло, шеќер струже, и многу повеќе.Персонализирате било која од вашите unscented производи.Користете ја вашата имагинација да се создаде мирис, што е едноставно твое.Килибар стакло 10ml шише со црна полипропилен ребрести капа и подесувате евидентно прстен со dropper insert (внеси).На dropper внесува мала количина на производот да се издаваат.Оваа капа и orifice редуктор комбинација е одлична за издавање на нафта.Оваа Barnhouse Сина Подарок Сет вклучува 16 од нашите 10ml Премија на Мирисни Масла : Бадеми, Бебе во Прав, Цимет, Еукалиптус, Frankincense, Свежи Памук, Јасмин, Лаванда, Лаванда Камилица, Лимон, Шеќер, кафеави поморските Алги, Портокал Creamsicle, Пачули, Пеперминт, Бор, и Сандаловина.Мирисни масла за надворешна употреба само.Овој производ не треба да се користи undiluted.За било какви прашања во врска со правилно користење во производи, ве молиме контактирајте со нас. * Мирисни Масла во Производот Слики може или не може да бидат вклучени во секој Подарок Сет.ВЕ МОЛИМЕ ВИДЕТЕ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ЗА АКТУЕЛНАТА ЛИСТА НА МАСЛА ВКЛУЧЕНИ ВО СЕКОЈ СЕТ *.Barnhouse Сина нуди Премија одделение на Мирисни Масла специјално формулиран за да биде погодна за дополнување на сапуни, свеќи, и двете кожата & нега на коса формулации.Нашите ароми се богат, сложен и долготраен.Нашата мисија е да обезбеди најдобрите производи на искрен, конкурентни цени.Ние сме горди да понуди квалитет на мирисни масла без компромитирање на достапност.

Детали

Свеж

Избор на клиенти