.

.

New
Стандард Тежина Клупи Мулти-Позиција Клупата Притиснете Тренингот Клупата, Прилагодлив Губење на Клупата со Пошироката Backrest/Седиште за целото Тело Тренингот Дом ?

Стандард Тежина Клупи Мулти-Позиција Клупата Притиснете Тренингот Клупата, Прилагодлив Губење на Клупата со

DEN 547.20

Стока
Достапно.

【ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 : Нашите дизајнери се развие Губење на Клупата со совети на професионална фитнес тренер.Ова е многу добар избор за основно или средно фитнес фанатик.Удобно со висока густина пена соочи и седиште обезбедува телото цврсто и намалување на мускулен замор за време на тренингот.Ова Губење на Клупата Карактеристики мека кожа која е исполнета со густа пена баласт, па тоа е удобно да се направи повеќе вежби. 【УДОБНО & ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН】 : Удобно со висока густина пена соочи и седиште обезбедува телото цврсто и намалување на мускулен замор за време на тренингот.Таа има мека кожа која е исполнета со густа пена баласт, па тоа е удобно да се направи повеќе вежби,идеален за работа надвор и обука на градите, рамената, грбот, abs, и повеќе. 【Уникатен Издолжени пена ролери дизајн】Пена ролери на губење на клупата на пазарот се премногу краток за да се задоволат функција на вршење на push-up прозорци.Ние намерно се издолжени овој дел за да се задоволат вашата повеќе да се вежба бара. 【ПРИЛАГОДЛИВИ ВО РАЗЛИЧНИ ПОЗИЦИИ】прилагодливи тежина плажа има backrest подлога позиции за да се исполнат сите што ви треба кога тренингот.Се прилагоди на клупата на вашиот обука и да се постават во спушта, во опаѓање, или рамна положба за кревање, push ups-от, опрема-бесплатни вежби како што се притисна и кадрици. 【660 КГ ТЕЖИНА КАПАЦИТЕТ】Дизајниран единствена рамка со триаголен структура и направен од тешки комерцијални квалитет челик, кој е многу цврсти и издржливи, погоден за општи клупата притиска.Сето ова е особено важно во вашиот тренингот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти