.

.

New
Looneng Вода за да се Активира Gummed Kraft на Хартиена Трака - 36mm Ширина x 54.7 yd Должина се Протега Хартија, Подесувате Евидентно

Looneng Вода за да се Активира Gummed Kraft на Хартиена Трака - 36mm Ширина x 54.7 yd Должина се Протега Хартија,

DEN 215.76

Стока
Достапно.

Еколошки gummed хартиена лента.Снимката треба да биде навлажнета за да го активирате лепило.Одличен квалитет кафена хартија gummed лента за употреба во кој се протега на хартија.Gummed хартиена трака е традиционален начин на изолирање на грбот на слика рамки.Користете го за слика кадрирање, подесувате бесплатен, подолготрајни пакување.Големина : 36mm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти