.

.

New
Хемптон Наутички ST-0129-CH Кат Стои Chrome со Кожа Харбор Господар Телескоп 50 Наутички Дома Декорација

Хемптон Наутички ST-0129-CH Кат Стои Chrome со Кожа Харбор Господар Телескоп 50 Наутички Дома Декорација

DEN 3755.76

Стока
Достапно.

Целосно функционална телескоп се фокусира и magnifies рака-заврши метал телескоп тело. 12x зголемување стакло оптика за јасен приказ на (не пластични леќи).Здрав дрвени tripod поддржува телескоп кога гледате.Продавница за сите Хемптон Наутички производи над 3000 уникатни астрономски објекти на располагање.Купи фабрика директни сите предмети произведен и дизајниран од страна на нас Хемптон Наутички.Подот стои chrome со кожа харбор господар телескоп 50", refractor телескоп монтиран на дрвен tripod.Овој телескоп е целосно функционална наутички ремек-дело, кое додава класа и софистицираност на секоја соба е во.Ова е совршен наутички подарок за explorer во вашиот живот.Главната обемот е хром, која сјае убаво кога ќе се ставаат во сончева светлина.Фокусирајќи се остварува со прилагодување на окуларот прстен на телескоп цевка, со до 12x зголемување.Отстранлив хром капа, поврзани со синџир, ја штити цел леќа.На дрвени стојат карактеристики мазна, полиран круг нозе, секоја со хром, фитинзи и завртка порака за да ви овозможи да се прилагоди на висината.

Детали

Свеж

Избор на клиенти