.

.

New
AIOJY Гест уреди со покажувач на 360° на Ротација Трик Автомобили Робот 1:12 Далечински Управувач Автомобил Дете Нова Година Роденден Едно Копче Трансформација и Моторо

AIOJY Гест уреди со покажувач на 360° на Ротација Трик Автомобили Робот 1:12 Далечински Управувач Автомобил

DEN 1494.72

Стока
Достапно.

★2 во 1 трансформација играчка автомобил и робот играчка.Едно копче трансформирање на функцијата, лесно за ракување. ★Далечински управувач и гест контрола со кул светлина функција, креирање на неограничен број на забава. ★Да се посветам на децата' имагинација и да се подобри оперативниот способност. ★Големина : 38 x 14.5 x 9cm. ★Како кул изглед дека тоа може да биде одличен подарок за вашата сакана и најдобар подарок за тркачки ентузијасти.Тоа е, исто така, може да биде украс дома или во канцеларија.AIOJY е професионална далечински управувач играчка продавница која ги штити вашето дете безбедноста и го прави вашето дете среќни.Ако сте заинтересирани во нашите производи, можете да пребарувате нашата продавница име : AIOJY, и други повеќе интересни играчки, добредојдени сте.Име на производ : Играчка car Brand Име : AIOJYMaterial : ABS / Легура / Електронска Components Speed : 15km / h Product размер : 1 : 18 Charging време : 2 hours Life време : 30 minutes Car големина : L38 × W14.5 × H9cm Fi Robot големина : L22 × W14.5 × H30cm Car тежина : 0.93 kg Package тежина : 1.07 kg Drive систем : 4 тркала drive Remote контрола : 2.4 GHz безжична далечински control Control растојание : 100 meters Body батерија : 3.7 V800m Ah Remote контрола на батеријата : (5 батеријата X3) батеријата треба да се донесе својата own Product перформанси : осветлување, шест-канален далечински управувач, индукција деформација, едно-копче деформација, еден клик demonstration Product употреба : собирање, декорација, забава, gifts Package се Вклучени : 1* РК car1* transmitter1* полнење battery1* USB cable1* screwdriver1* настава manuaz100% Задоволство Гаранција : Ако имате било какви прашања или проблеми по добивањето на објектот, ве молиме да не грижете се, ве молиме слободно да ни e-mail и ние ќе го реши тоа, додека не се задоволни.

Детали

Свеж

Избор на клиенти