.

.

New
Генерички Преносни Бебе Млеко во Прав Формула Фармацевт Младата Закуски Сад Симпатична Свиња Форма Чување на Кутии за Патување на Отворено, BPA Free - Розова L, Мулти

Генерички Преносни Бебе Млеко во Прав Формула Фармацевт Младата Закуски Сад Симпатична Свиња Форма Чување на

DEN 239.76

Стока
Достапно.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Safe материјал, може да се sterilized со врела, пареа, ултравиолетова светлина, итн. (Не blanch во врела вода за повеќе од 2 минути).Спирала на силиконски внатрешната маска + силна тока надворешниот поклопец, двојно запечатување да се задржи свежа, нема потреба да се грижите за млеко во прав истекување и влага.Голема уста дизајн, погодно за фрлаат и преземање надвор, млеко во прав, преносни се справи со дизајн, лесно да се носат.Симпатична свинче изглед, мала големина, голем капацитет, светлината на испорака за babys млеко во прав, овошје, комплементарни храна, закуски, и др.Направени од храна одделение материјал, BPA free, микробранова печка, ладно складирање.

Детали

Свеж

Избор на клиенти