.

.

New
Pinkbomb Мажите 2 во 1 Водење Шорцеви со Телефонот Џеб Фитнес Тренингот Брз Сува Mens Шорцеви 5 Инчен

Pinkbomb Мажите 2 во 1 Водење Шорцеви со Телефонот Џеб Фитнес Тренингот Брз Сува Mens Шорцеви 5 Инчен

DEN 503.76

Стока
Достапно.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Mesh.Drawstring затворање.Лесни Ткаенини : Брзо сушење мрежа надворешниот слој ткаенина понуда дише и удобно.Вграден-во компресија шорцеви обезбеди поддршка, без триење. 2 во 1 Дизајн : Тренингот шорцеви со супер-еластична вграден компресија поддршка бутните мускули да се зголеми ефикасноста и да се обезбеди поголема флексибилност и слобода.Телефон Џеб и Џек за Слушалки : Вграден-во телефонот џеб го прави вашиот телефон се вклопуваат совршено, со единствена слушалки дупка дизајн кој ви овозможува да уживате во вашата музика додека сте остварување.Сокриени Zippered Џеб : Странични џебови и патент џеб на 2-во-1 надворешниот шорцеви ќе чува сите essentials вие може да сакате да се донесе со вас.Еластична Корселе со Drawcord : Прилагодлив еластична корселе се вклопува удобно без да паѓа надолу, совршена за трчање, тренингот, вежбите, теретана, фитнес, џогирање.Pinkbomb 5 Инчен Mens 2 во 1 Quick Сува Работи Шорцеви со Телефонот Џеб е конструиран со максимална удобност и погодност за вас.Исклучително мека лесни, удобност и дише материјал е совршен за било какви ситуации, како што се трчање, обука, фитнес, и тренинг итн.

Детали

Свеж

Избор на клиенти